Trampkarze rozbili Płomień na starcie rozgrywek

Wczoraj nasza druzyna trampkarzy rozpoczeła sezon piłkarski 2017/2018 od wyjazdowego pojedynku z Płomie-

niem Limanowa.Wyjazdu jakże udanego bo wynik 9-1 nie zdarza sie często.W porównaniu z ubiegłym sezonem

w naszej drużynie zaszło sporo zmian.Odeszli chłopaki zrocznika 2002 (siedmiu) a trzon druzyny tworzą obec-

nie chłopaki z rocznika 2003.Do kadry dołączyli Kamil Zbozień i Miłosz Janczura z rocznika 2005.

Troszke się obawialiśmy tego spotkania bo Płomień to zawsze groźna drużyna.Ale nie tym razem.Już w 20 mi-

nucie świetną indywidualna akcję przeprowadził Bartosz Bednarek i otowrzył wyniki strzałem w krótki róg bram-

karza Płomienia.Na dwa do zera podwyższył Franek Polczyk.I wynik 2-0 utrzymał się do przerwy choć powinno

być co najmnie 6-0 ale ze skutecznością było wczoraj jednak na bakier.W drugiej połowie chłopaki zagrali jesz-

cze wyżej i agresywniej z czym rywal nie był sobie w stanie poradzić a końcowy wynik 9-1 jest tylko najniższym

wymirem kary bo gdybyśmy wczoraj zdobyli dwa razy tyle bramek co strzeliliśmy to chyba rywal też nie miał by

wiekszych obiekcji.Ale jak wspomniałem zawiodła skuteczność.4 bramki w tym meczu zdobył Franek Polczyk a

dwa gole strzelił Łukasz Gierczyk,po jednym trafieniu zakiczyli Bartosz Bednarek,Kuba Hajdu i Dawid Faron.

Za tydzień nasi młodzi piłkarze podejmują rywala z Mordarki i czekamy na kolejny dobry mecz.

Młodzi piłkarze Gorców zostali pierwszym liderem II Ligi Trampkarzy.