Pewna wygrana seniorów z Mordarką

Pewna wygrana seniorów  z Mordarką

W rozegranym wczoraj spotkaniu drugiej kolejki limanowskiej klasy A nasza druzyna seniorów pewnie pokonała

drużynę LKS Mordarka 4-0.Ten wynik to najniższy wymiar kary dla naszych wczorajszych rywali bo gdyby zawo-

dnicy lepeij mieli nastawione wczoraj celowniki to wynik powinien być dwukrotnie wyższy.Od początku tego spo-

tkania zaznaczyła sie przewaga naszej drużyny w której w porównaniu z pierwszym meczem w Skrzydlnej za-

szły trzy zmiany.Brak Michała Farona i Staszka Wąchały(grali w sobotę w drużynie juniorów)wykorzystali Jakub

Celusta i Antoni Król.Z kolei Grzegorza Opyda zatrzymały sprawy osobiste i jego miejsce w ataku zajął Łukasz

Faron.I to po akcji Celusty i Fraona padła pierwsza bramka.Celusta rzucił piłke za linie obrony graczy z Morda-

rki a tam świetnie do piłki wystartował Łukasz Faron i mimo asysty obrońcy rywali umieścił piłkę w bramce go-

sci.W 28 minucie było już 2-0 kiedy to Kozyra zagrał do Patryka Żaka a ten natychmiast uderzył czym zasko-

czył bramkarza rywali.Do przerwy mioglismy zdobyc jeszcze co najmniej dwie bramki ale naszym zawodnikom

tradycyjnie zabrakło skuteczności.Rywale swoją szansę mieli w 35 minucie kiedy nasza obrona trochę się zas-

pała i Dominik Sułkowski stanął oko w oko z Maćkiem Celustą ale fatalnie na nasze szczęście przestrzelił.

Po przerwie rywale co prawada próbowali swoich akcji ale kończyły się one zazwyczaj zaraz za linią środko-

wa boiska.W 61 minucie meczu na 3-0 podwyższa kapitan naszej drużyny Mirek Zięba po świetnym prosto-

padłym podaniu od Pawła Kozyry.W 68 i 71 minucie kapitalne okazje do podwyższenia marnuje Marek Wącha-

ła.Swoja szanse miał też ponownie Zięba ale w ostatniej chwili zablokowali go obrońcy rywali.W 78 minucie

meczu na 4-0 podwyższa Jakub Celusta który w końcówce został przesunięty z linii obrony do linii ataku.W 82

minucie po stałym fragmencie gry wykonywanym przez Zbyszka Zasadniego bramkarz Mordarki końcami pal-

ców wybija piłkę na rzut rożny a w 88 minucie przed 100% szansą staje Zbyszek Zasadni ale trafia piłka w słu-

pek bramki gości.

Wygrywamy ważny mecz bo z Mordarka zawsze grało sie nam ciężko.Brawo dla tej drużyny bo widać że pote-

ncjał który drzemie w tych chłopakach jest duży a z meczu na mecz powinno być lepiej.