Trampkarze wygrywają po ciężkim meczu z Zenitem

W środę drużyna trampkarzy rozegrała awansem mecz z soboty(30.09) z V kolejki z Zenitem Kasinka Mała

na własnym stadionie.mecz który zakończyło się wygraną naszych młodych piłkarzy 2-1.Jednak wygraną

dość szczęśliwą bo goście w końcówce meczu dwukrotnie obijali słupki naszej bramki.W pierwszej części

gry spotkanie było wyrównanym widowiskiem.Nasi zawodnicy w 19 minucie objęli prowadzenie po świetnym

uderzeniu Franka Polaczyka bramkarz rywali był bez szans.Goście wyrównali po stałym fragmencie gry i do

przerwy był remis 1-1.W drugiej części gry więcej z gry mieli rywale ale to nasi zawodnicy zadali ostateczny

cios i po raz drugi Franek Polczyk po indywidualnej akcji trafił do siatki rywali.

Zwycięstwo to naszej drużynie bardzo się przydało bo chłopcy byli nieco załamani po tym jak nie pojechali

na mecz do Tymbarku(choroby,wyjazdy na wymianę szkół) i nie mogli zmierzyć się ze swoimi rywalami z Ty-

mbarku.Po tej wygranej nasi zawodnicy są wiceliderem tabeli.

Gorce Kamienica - Zenit Kasinka Mała  2-1(1-1)

Bramki : Franek Polczyk(2)