Seniorzy bez przełamania w meczu z Laskovią

W niedzielne popołudnie nasi seniorzy podejmowali na własnym stadionie wicelidera tabeli drużynę Las-

kovii.Niestety po raz kolejny okazało się że braki kadrowe są większe niż się spodziewano.Na mecz z

Laskovią dysponowaliśmy gołą jedenastką w skąłdzie z grającym trenerem.Do wcześniej kontuzjowanych

:A.Króla,G.Opyda w ostatnim tygodniu dołączyli A.Udziela,B.Więcek,W.Wąchała i K.Zasadni.Sprawy oso-

biste tym razem zatrzymały :M.Celustę,K.Celustę,P.Więcka,J.Mikołajczyka  i Ł.Farona.Z Franczyka wyjazd

zagraniczny a studia Sz.Majerka,R.Liszkę i Ł.Bogaczyka.

Jak widać z nieobecnych można by wystawić drugą jedenastke plus rezerwy.

Samo spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem czyli od ataków Laskovii.Nasza drużyna z uwagi na ogra-

niczenia w ofensywie nastwaiona była w pierwszej połowie na grę z kontry.Wszystko udawało się reazlizo-

wać do 24 minuty.Wtedy goście wykonywali rzut z autu.Wrzucona piłka przeszła wzdłuż pola bramkowego

bramki Szczepaniaka a tam jednego z graczy Laskovii i nie upilnował Michał Faron i zawodnik drużyny go-

ści skierował piłkę do naszej bramki.W odpowiedzi dobra akcja Bugajskiego na skrzydle i dobre wrzucenie

piłki w pole karne a zamykający akcję Patryk Żak pomylił się o centymetry.

Na drugą część meczu drużyna wyszła z nastwaieniem bardziej ofensywnym ale to rywale już w 49 minucie

prowadzili 2-0.Po rzucie wolnym Szczepaniak wypiąstkował piłkę przed siebie a tam na raty uderzał gracz

Laskovii który za drugim razem znalazł drogę do naszej bramki.W 60 minucie było już 0-3.Piegza ruszył z

piłką od środka boiska przez nikogo nie atakowany i uderzeniem z 16 metrów zdobył trzecią bramkę dla ry-

wali.Naszą drużynę stać było w tym meczu tylko na trafienie honorowe po akcji Marka Wąchały i Zbyszka

Zasadniego Patryk Żak uderzeniem technicznym pokonał golkipera rywali.

Przegrywamy mecz jak najbardziej zasłużenie,rywal był w tym dniu od nas zdecydowanie lepszy a przede

wszystkim przewyższał nas przygotowaniem motorycznym.

Gorce Kamienica - Laskovia Laskowa  3-1 (1-0)

Bramka : Patryk Żak