Łatwa wygrana seniorów z Ostrą Olszówka

Wczoraj nasi seniorzy podejmowali drużynę Ostrej Olszówka i po dobrej grze w pierwszej połowie i nieco sła-

bszej drugiej pewnie pokonali rywala 4-1.Wynik mógł być bardziej okazały ale tradycyjnie zawiodła skuteczno-

ść naszych graczy.Strzelanie w tym meczu rozpoczął Mirek Zięba który w 15 minucie cewnym strzałem z pola

karnego w długi róg bramki rywala dał nam prowadzenie.Kilka minut później było już dwa do zera po świetnym

podaniu Łukasza Farona i kolejnym trafieniu naszego kapitana.W 28 minucie po fantastycznym uderzeniu z

18 metrów Patryka Żaka piłka z prędkością światła znalazła drogę do siatki rywali.A w 35 minucie ten sam za-

wodnik strzałem z 22 metrów z rzutu wolnego nie dał żadnych szans bramkarzowi przyjezdnych na skuteczną

interwencję.Jeszcze w 40 minucie Żak ostemplował poprzeczkę bramki drużyny z Olszówki.

Niestety druga część meczu nie była już tak dobra w naszym wykonaniu.Raziliśmy przede wszystkim brakiem

dokładnego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki rywala.Z gry byliśmy może i lepsi od rywali ale

nie mieliśmy już tylko klarownych sytuacji bramkowych.Za to rywal w 68 minucie wykorzystał nasze nie porozu-

mienie i zdobył honorowe trafienie.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie i nieco słabszej drugiej punkty zostają w Kamienicy.Przed nami za tydzień

kolejne spotkanie tym razem jedziemy do beniaminka z Dobrej. Z pewnością możemy spodziewać się kilku

zmian w podstawowej jedenastce bo kilku zawodników w drugiej połowie niedzielnego meczu przesżło obok

gry z czego niezbyt zadowolony był po meczu trener.

Gorce Kamienica - Ostra Olszówka 4-1